Strona główna

    • Witamy na naszej stronie

      Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      Czytaj więcej
    • Aktualności

          • Góra Grosza

            Nasza szkoła już po raz kolejny przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Góra Grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom”. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym i rodzin. Jednak najważniejszym celem akcji było pokazanie, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

          • Konkurs Osieckiej

            W dniu 29 marca 2023 roku w Zespole Szkół w Kocku odbył się XVII Powiatowy Konkurs Pamięci Agnieszki Osieckiej.

            Recytacja wybranych utworów Agnieszki Osieckiej odbyła się w dwóch kategoriach: szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

            Wyniki Konkursu:

            Szkoły podstawowe:

            I miejsce: Gabriela Sikorska – Szkoła Podstawowa w Kocku

          • Wyniki konkursu - część plastyczna

            Wyniki XVII Powiatowego Konkursu Pamięci Agnieszki Osieckiej w kategorii plastycznej:

            Szkoły ponadpodstawowe

            I miejsce – Klaudia Kęska – RCEZ w Lubartowie

            II miejsce – Zuzanna Trykacz – Liceum Ogólnokształcące w Kocku

            III miejsce – Weronika Cybul – Zespół Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej

          • Kącik relaksacyjny

            Powrót do szkoły po krótkiej przerwie wiązał się z miłą niespodzianką dla uczniów. Na górnym holu powstał kącik relaksacyjny, czyli miejsca odpoczynku, wyciszenia i regeneracji sił podczas przerw. W szkolnej strefie relaksu uczniowie mogą mile spędzić czas, wygodnie posiedzieć na kanapie, kolorowych pufach, porozmawiać ze sobą, wspólnie się pouczyć lub coś poczytać, pograć w gry logiczne wypożyczone z biblioteki szkolnej.

          • Turniej w siatkówkę

            W dniu 17 marca Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Eweliną Sobolewską oraz pedagogiem p. Katarzyną Wierzchoń- Krysińską zorganizował obchody dnia św. Patryka.

            17 marca jest dniem śmierci św. Patryka, stąd tego dnia co roku wspomina się jego życie i dokonania. Najważniejszą tradycją obchodów tego święta jest noszenie ubrań w kolorze zielonym. Zielony to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi. Mimo że jest to święto irlandzkie, to obchodzone jest również w innych krajach, także w Polsce. W tym dniu organizowane są festyny i uliczne pochody.

          • Dzień Kobiet

            8 marca tradycyjnie obchodzimy Dzień Kobiet. Historyczne przekazy mówią, że jego źródła sięgają aż starożytnego Rzymu. Dzień Kobiet był wówczas oddaniem czci bogini Junony, która była opiekunką życia kobiet. W tym dniu wszystkie panie w naszej szkole otrzymały od Samorządu Uczniowskiego pięknego tulipana i życzenia. W poszczególnych klasach chłipcy również pamiętali o swoich koleżankach

          • Olimpiada wiedzy o ubezpieczeniach

            W dniu 7 marca uczennice naszej szkoły: Maja Pożarowszczyk, Weronika Kubera i Martyna Drewienkowska wzięły udział w II etapie Olimpiady „ Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych. Do olimpiady przygotowywała uczennice Pani Agnieszka Koza.

          • Spotkanie z policjantem

            W dniu dzisiejszym przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie z Zespołu ds. Profilaktyki społecznej Nieletnich i patologii - pan asp. Grzegorz Czerwiński spotkał sie z młodzieżą klas I i II branżowej szkoły. Podczas spotkania funkcjonariusz poruszył wiele ważnych tematów dotyczących odpowiedzialności karnej nieletnich. Omówiony został katalog najczęściej popełnianych przez młodych ludzi czynów karalnych:kradzieże, bójki, chuligańskie zachowania, wagary , palenie papierosów, picie alkoholu, zażywanie narkotyków. Młodzież dowiedziała się o konsekwencjach prawnych tych negatywnych zachowań, przybliżone zostały też środki wychowawcze stosowane przez Sąd Rodzinny i Nieletnich. Policjant wyjaśnił uczniom pojęcie czynu karalnego, demoralizacji i jej przejawów oraz kiedy za swoje czyny odpowiada sie jako nieletni, a kiedy już jako dorosły. Poprowadzona pogadanka była doskonałą okazją

          • Spotkanie z WOT

            Dnia 22 lutego gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej 22 batalionu lekkiej piechoty w Dęblinie.

            W spotkaniu brali udział uczniowie klasy 4 LO, którzy dowiedzieli się czym są wojska obrony terytorialnej, jak można wstąpić w ich szeregi i jakie są zalety służby wojskowej.

          • Stypendium

            20 lutego 2023 roku w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbyło się spotkanie ze stypendystami Prezesa Rady Ministrów, ich rodzicami oraz nauczycielami. Wśród 46 uczniów nagrodzonych Stypendium Ministra Edukacji i Nauki, a także wśród 313 wyróżnionych Stypendium Prezesa Rady Ministrów, znalazła się Maja Pożarowszczyk – uczennica klasy IIIa LO.

          • Walentynki

            Dzisiejszy dzień upłynął w naszej szkole w atmosferze przyjaźni i rozmów o uczuciach. A wszystko to z okazji walentynek , które obchodzone są 14 lutego. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem wykonał gazetkę okolicznościową oraz dekorację w holu głównym szkoły. Zorganizował także pocztę walentynkową. Każdy z uczniów i nauczycieli mógł wrzucić do skrzynki swoją walentynkę . Korespondencja została doręczona do adresatów. Tego dnia można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce , a także zjeść przepyszne ciasto.

          • Konkurs

            ZESPÓŁ SZKÓŁ W KOCKU

            zaprasza na

            XVII POWIATOWY KONKURS PAMIĘCI AGNIESZKI OSIECKIEJ


            Konkurs odbędzię się w trzech kategoriach: recytacji, muzycznej i plastycznej.

            Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami zamieszczonymi w regulaminie.


            Załączniki:

            regulamin konkursu: regulamin.pdf

            karta zgłoszenia uczestnika: Zal.1.docx

          • Zawody w tenisa stołowego

            W dniu dzisiejszym odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięli udział reprezentanci klas, którzy wcześniej wygrali eliminacje klasowe.

            Wśród dziewcząt najlepsze okazały się:

            I miejsce Pożarowszczyk Maja kl. III LO

            II miejsce Kozak Kinga kl. I BS

          • "Poloneza czas zacząć..."

            Przeżyjmy jeszcze raz piękne chwile, w których uczestniczyliśmy podczas tegorocznego Balu Studniówkowego. Zapraszamy do obejrzenia poloneza w wykonaniu maturzystów Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia w Kocku.

          • Nowy Samorząd Uczniowski

            W dniu 9 grudnia 2022 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Szkolnej Rady Samorządu Uczniowskiego, w czasie których każdy z nas mógł zadecydować, kto z naszych koleżanek i kolegów będzie reprezentował grono uczniowskie przez kolejny rok. Nad przebiegiem wyborów czuwała komisja składająca się z przedstawicieli uczniów i pani pedagog pełniącej funkcję opiekuna SU.

          • Studniówka

            Poloneza czas zacząć...

            Studniówka 2023

            7 stycznia 2023 r. odbył się Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów – uczniów klasy IV Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia w Kocku. Studniówkę swą obecnością uświetnili goście: Pan Tomasz Marzęda – Starosta Powiatu Lubartowskiego oraz Pan Jacek Pożarowszczyk – wicestarosta.

          • Wyjazd na lodowisko

            W dniu 21 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe na lodowisko „ Ice Mania” i do „ Multikina” w Lublinie.

            Uczniowie spędzili godzinę na lodowisku. W tym czasie mieli okazję nie tylko aktywnie spędzić czas w gronie przyjaciół, ale także doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach. Następnym punktem wyjazdu było „ Multikino”, gdzie uczniowie wraz z opiekunami obejrzeli film „ Avatar”.

          • Jasełka

            W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok żegnamy minione miesiące I pełni nadziei spoglądamy w przyszłość. Pragniemy przeżyć niepowtarzalne świąteczne chwile w pokoju i wzajemnej bliskości.

            Przepiękne Jasełka w wykonaniu uczniów klas II, III i IV LO wzbogacone śpiewem solistek: Mai Pożarowszczyk i Dominiki Wyczółkowskiej wprowadziły nas w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Nastrój wyjątkowości i magii dopełniła piękna dekoracja, wykonana przez p. Agnieszkę Kozę i p. Zofię Kośmider. Atmosfera była niezwykle podniosła i poruszająca, a występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Jest nam niezwykle miło, że w tym świątecznym wydarzeniu uczestniczyła cała społeczność szkoły. Wzbogaceni przesłaniem płynącym z Jasełek oraz słowami, które skierował do nas ksiądz Adam Pietrusik, złożyliśmy sobie serdeczne życzenia z nadzieją na ich spełnienie.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.06.2026
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Herb Polski