POZNAJMY SIĘ LEPIEJ !
Dnia 16 września 2022 roku uczniowie klasy pierwszej branżowej szkoły I stopnia uczestniczyli w zajęciach integracyjnych zorganizowanych we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Lubartowie. Spotkania te wpisały się już w tradycję naszej szkoły, która dba o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo uczniów w pierwszych dniach pobytu w nowej szkole. Podczas zajęć odbywały się ćwiczenia w grupach, zabawy i gry na forum całej klasy, których celem było budowanie atmosfery współpracy w zespole, stworzenie klimatu wzajemnego zaufania, akceptacji i wsparcia.
W zajęciach uczestniczyła też nasza pani psycholog Lidia Mazur -Koza, więc była to okazja do wzajemnego poznania się.
Wspólnie spędzony czas podczas zajęć na pewno wpłynie na przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie uczniów w klasie i szkole.