Dzisiaj uroczyście pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. W tym ważnym dniu mieliśmy przyjemność gościć Sekretarza Powiatu Lubartowskiego pana Janusza Bodziackiego.
Pani Dyrektor Ewa Guz skierowała słowa podziękowania do uczniów i nauczycieli, życząc udanych wakacji. Za rok wspólnej pracy w imieniu Samorządu Uczniowskiego podziękowała Julia Węgrzynowicz.
Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wybitne osiągnięcia sportowe. Uczeń Mateusz Strzelecki z klasy IIa został nagrodzony za wysoką frekwencję.
Uczennica klasy IIIa LO Julia Niedziela uzyskała najwyższą w szkole średnią ocen 5,43. Ponadto uczniowie klasy II a i IIIa Bartłomiej Mitura, Kacper Konarski, Wioleta Szpyra, Jan Pełka i Joanna Nakonieczna otrzymali świadectwa z biało-czerwonym paskiem.
Ostatni dzwonek zabrzmiał dziś dla Absolwentów Szkoły Branżowej I stopnia, którzy odebrali z rąk wychowawcy świadectwa ukończenia szkoły.
Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!